Este foarte simplu ceea ce aveti de facut . In prim plan , trebuie sa aveti un cod HTML . Pentru a face rost de el , rugati pe cineva sa va faca un layout , cautati pe site'uri ori faceti in howrseinfo . Dupa ce aveti codul , dati Copy . Dupa ce ati facut acest lucru , va duceti la prezentarea voastra . Dati sa modificati prezentarea , dupa aceea pe butonul HTML [cel verde] . Acolo va trebui sa inserati ceea ce ati copiat . Urmatorul lucru e de a salva prezentarea . Dati din nou la modofica si puteti scrie in ea .
Succes!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu