•Buna ziua tuturor !Ma numesc ҒelinƉa si am deschis acest blog pentru a va infrumuseta profilul pentru jocul Howrse!
•Aici voi posta o varietate de layout'uri , cum sa va puneti un layout , cum sa va faceti un layout [mult in Howrseinfo , cu mai mult de 3 boxe],poate si in HTML dar nu ma pricem la explicat.
•Toate le voi posta aici , sunt gratis . Rasplata mea e sa va placa voua :).
•Voi face anunturi si de concursuri , dar si sondaje .
*Doresc mult sa va placa!*
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu